Hakkımızda
Bolbol Medya Spor Reklam Radyo Televizyon Prodüksiyon Menajerlik ve Turizm AŞ

Bolbol Medya Spor Reklam Radyo Televizyon Prodüksiyon Menajerlik ve Turizm AŞ., 2018’in Ocak ayında marka tescili alarak profesyonel kadrosuyla hizmet vermeye başlamıştır.

Asistanaliz.com haber portalı üzerinden gündem takip ve sosyal medya yönetimi, Asist TV sosyal medya canlı yayıncılığı, sosyal medya üzerinden kitle oluşturma, kitle takibi, kriz yönetimi ve analiz raporlama hizmetleri sunmaktayız.

DOĞRU MESAJI DOĞRU KİTLEYE UZMANLIK, DENEYİM VE STRATEJİK PLANLAMA İLE ULAŞTIRMAK İÇİN BOLBOL MEDYA
YENİ NESİL YAYINCILIK ANLAYIŞI, DİJİTAL MEDYA ÇÖZÜMLERİ VE SPOR İLETİŞİMİ İÇİN BOLBOL MEDYA
Servisler
Daha Hızlı Hizmet Sunuyoruz
Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medyanın dinamikleri ile şirket, marka ve kişilerin belirlenen hedef kitlelerini buluşturacak stratejik planları oluşturuyoruz. Her sosyal medya platformunun gereksinimlerine göre mesajın uyarlanma ve uygulanma operasyonunu kuruyoruz.

Sosyal Medya Uzmanlığı

Her sosyal medyada hedef kitlenin davranış biçimi değişir, mesaj bu dinamiklere göre uyarlanıp frekansları özel olarak belirlenir. Geniş kitlelere ulaşabilmek için profesyonel hesaplardan kurulu bir ağa ve bu ağın da doğru kurgulanmasına ihtiyaç vardır.

Ne Zaman Hangi Sosyal Medya?

Sosyal medya platformlarının yoğunluk haritaları, saat aralıkları ve günlerde yükselen düşen kitle grupları doğru takip edilmelidir. Her platformda hedef kitle davranışına ve gündem hareketine göre esneklik payları ile oluşturulması uzmanlık gerektirir.

Neden Bolbol?

Bolbol Medya, deneyimli ve profesyonel kadrosunun uzmanlığında, doğru platform ile doğru mesajı bir araya getiren stratejik planlamalarla, hızla ve somut sonuçlar elde etmek, doğru iletişim ağını kurmak ve çözüm üretmek üzerine hizmet vermektedir.

Kitle Nasıl Kurulur?

Sosyal medyada mesajın konuştuğu kitleye ulaştırılması için doğru kurgu ile etkili hesap ağları bir arada kullanılmalıdır. Görünürlük ve frekans, kitle yönetimi ve sadık kitle, mesaj tutarlılıklarının sağlanması profesyonel kadromuzun uzmanlığıdır.

Yeni Nesil Yayıncılık

Artık kendi televizyonunuza, radyonuza, canlı yayınlarınıza, portallarınıza sahip olabilirsiniz. Bolbol Medya’nın stüdyo hizmetleri, kamera sistemleri ve canlı yayın rejileri ile yeni nesil yayıncılık anlayışının teknolojisini bünyemizde bulunduruyoruz.

Spor Yayıncılığında Yeni Soluk: Asist Analiz

Spor haberciliğinin yeni soluğu Asist Analiz, gündemi takip ediyor, kendi gündemini belirleyen yorumcularıyla medyacılık anlayışını değiştiriyor. Canlı yayınlar, özel içerikler, röportajlar ve sosyal medya haberciliğiyle sınırlarının ötesine geçiyoruz.

Menajerlik ve Danışmanlık

Profesyonel danışman kadromuzla futbol kulüplerine danışmanlık ve stratejik planlama hizmeti sunuyoruz. Futbolcular için oyuncu danışmanlığı, kariyer koçluğu, gelişim planlaması ve sosyal medya yönetimi uzmanlarımızla özel ekipler kuruyoruz.

Portfolyo
Medya ve Yayıncılık Hizmetlerimiz
REHBER
Sık Yapılan Sosyal Medya Hataları
Sıkça Sorunlan Sorular
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Sosyal medya hesaplarının sağlıklı oluşabilmesi için organik büyüme çok önemlidir, takipçi sayısından daha önemli olan kitlenin canı olmasıdır. Paylaşımlar, yarışmalar gibi çalışmalar ile takipçiler canlı tutulabilir.
Paylaşım sıklığı tamamen mesajın içeriği ile ilgili bir karardır. Mesajın sürekliliği ve yaratıcı içerik üretkenliğine göre sıklık da değişecektir. Ancak çok sık paylaşım yapmanızı tavsiye etmeyiz.
Sosyal medya tanıtımını yaparken tüm platformlar birbirini destekleyebilmelidir. Farklı isimleri akılda tutmak zor olacağı gibi arama yaptıklarında da bulamayabilirler. Kitlenizin erişiminin kolay olmasını sağlamalısınız.
Ödüllerimiz
Medya ve Yayıncılık Ödülleri
Lokasyon
Bizimle İletişime Geç
Telefon:

0 (212) 243 32 21

Adres:

Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi Noramin İş Merkezi No:308/309 Sarıyer/İstanbul

E-Mail:

info@bolbolmedya.com.tr

İletişim
Bize Mesaj Gönder
AsistAnaliz
ÇağPlas
Başarı Hastanesi
Uğur Teknik